Zewnętrzne

Drzwi wejściowe są wizytówka domu, ozdobą i ochroną zarazem. Produkowane przez Vitroszlif wyróżniają się skromnością wzornictwa i elegancją. Ponadto są solidne, trwałe i niezawodne.

Różny stopień przeszklenia skrzydeł sprawia, że można decydować o ilości światła wpadającego do mieszkania. Szyba zespolona antywłamaniowa o grubości 8,8 jest tak samo trwała jak sosnowa klejonka, z której wykonujemy nasze drzwi.

Zamek listwowy, dodatkowa niezależna wkładka oraz antywyważeniowe okucia w ościeżnicy zapewniają dyskretną, lecz pewną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

Układ i kształt powierzchni szklanych oraz drewnianych filągów jest podkreślany przez możliwość wyboru koloru, oprócz standardowego brązu – opcjonalnie oferujemy drzwi w kolorach: teak, dąb, palisander.

Dane Techniczne

Rama
drewno klejone trójwarstwowo, szerokość 68x77mm, 78x77mm lub 88x77mm
Skrzydło
drewno klejone trójwarstwowo, szerokość 68x138mm, 78x138mm lub 88x138mm
Okucia
Zamek listwowy ROTO z dodatkowa wkładką
Kolor
standard (biały, brąz RAL 8016, teak, stara sosna, mahoń, palisander, orzech), możliwość wyboru dowolnego koloru kryjącego z palety RAL
Wypełnienia
szyby zespolone o podwyższonej odporności na włamanie, Klasa P2 o współczynniku Ug=1,1W/m2K, możliwość wyboru szyb ornamentowych, refleksyjnych, bezpiecznych, witraży i wielu innych
Szprosy
międzyszybowe szerokość 8-45 mm, naklejane i wiedeńskie szerokość 20-30 mm, konstrukcyjne szerokość o 55 mm i 88 mm
Maksymalna szerokość

szerokość 1100 mm, wysokość 2300 mm

Gwarancja
i serwis

VITROSZLIF Sp. z o.o. udziela stosownych gwarancji na wyroby

Warunki
dostawy

zasady dostarczania towarów zostały one określone zgodnie z regulaminem

Montaż
i intrukcje

VITROSZLIF Sp. z o.o. ..

Galeria realizacji

Wzory